پیام فرستادن
اخبار
خونه > اخبار > اخبار شرکت در مورد AirScentDiffuser خط تولید انقلابی جدید برای هوای پاک و تازه را معرفی می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

AirScentDiffuser خط تولید انقلابی جدید برای هوای پاک و تازه را معرفی می کند

2023-10-24

آخرین اخبار شرکت در مورد AirScentDiffuser خط تولید انقلابی جدید برای هوای پاک و تازه را معرفی می کند

 

AirScentDiffuser، شرکت پیشرو در تصفیه هوا و راه حل های آروماتراپی، افتخار می کند که راه اندازی محصولات پرفروش سال 2023 را اعلام کند.این دستگاه های پیشرفته طراحی شده اند تا انقلابی در نحوه ی تجربه ی هوای پاک و تازه در خانه هایمان ایجاد کنند، خودروها و فضاهای شخصی.

 

1حسگر اتوماتیک دست حرکت سیگار دود PM 2.5 فیلتر HEPA پاک کننده هوا ماشین قابل حمل با USB:AirScentDiffuser یک دستگاه تصفیه کننده هوا در خودرو را معرفی می کند که قدرت یک سنسور خودکار را ترکیب می کنداین دستگاه نوآورانه تضمین می کند که شما و عزیزانتان در جاده فقط پاک ترین هوا را تنفس می کنید.

 

2.هومفيش OEM 2023 جديدترين پاک کننده هواي ميني نمايشگاه پاک کننده هواي خانه نقره اي فلتر کامپوزيتي HEPAAirScentDiffuser با جدیدترین دستگاه تصفیه هوا در خانه، تصفیه هوا را به سطوح جدیدی می رساند.اين دستگاه ساده و قابل حمل با فيلتر هاي کامپوزيت هاي لوکس، تکنولوژي آنيون و استريليزهاي UV همراه است.و سلام به یک محیط خانگی سالم و تازه تر.

 

3.Homefish OEM 2021 رطوبت دهنده هوا اتومبیل USB قابل حمل رطوبت دهنده فوق صوتی رطوبت دهنده هوا رطوبت دهنده اتاق:تجربه راحتی و رطوبت نهایی با USB قابل حمل رطوبت دهنده فوق صوتی AirScentDiffuserچه در ماشین شما باشد یا در خانه، این دستگاه فشرده سطح رطوبت مطلوب را برای بهبود کیفیت هوا و رفاه کلی تضمین می کند.

 

4.2023 بهترین فروش RGB Light 130ml شعله مرطوب کننده آتشفشان مرطوب کننده روغن ضروری قابل حمل LED Light Aroma Diffuser Flame Diffuser:یک فضای آرام و آرامش بخش را با بهترین فروش کننده عطری AirScentDiffuser ایجاد کنید. اين دستگاه منحصر به فرد، اثرات آرام بخش يه رطوبت دهنده و يک روغن ضروري را درهم مي جفتد. در حالي که يک نور RGB جذاب به وجود مي آورد

 

5ماهي هاي خانه 2023 تازه واردان قابل شارژ مجدد سنگ نمک هيمالايا ميني يو اس بي خازن هواي فضايي شخصي با فن: AirScentDiffuser آخرین نوآوری خود را معرفی می کند،پخش کننده سنگ نمک همالایا قابل شارژاین مرطوب کننده فضای شخصی مینی USB که مجهز به یک فن است، در حالی که محیط اطراف شما را مرطوب می کند، مزایای درمانی نمک هیمالیا را منتشر می کند.هر جا که می روید، اثرات آرام بخش درمان با نمک را تجربه کنید.

 

6.100 میلی لیتر روغن ضروری سرامیکی Diffuser Air Purifier Spa Ultrasonic Aroma Diffuser Humidifier:با استفاده از دیفوزر روغن ضروری سرامیکی AirScentDiffuser در یک فضای اسپا در خانه لذت ببریدبا ترکیب قدرت آروماتراپی و تصفیه هوا، این دستگاه فوق صوتی یک محیط آرام ایجاد می کند که باعث آرامش و رفاه می شود.

 

AirScentDiffuser همچنان به گسترش مرزهای نوآوری ادامه می دهد، محصولات پیشرفته تکنولوژیکی و زیبایی شناختی را به بازار می آورد.هدف ما بهبود کیفیت هوا و سلامت کلی افراد در سراسر جهان است.

 

برای اطلاعات بیشتر و تجربه آینده هوای تمیز و تازه، وب سایت ما را بررسی کنید یا با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید..

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب پخش کننده بوی هوا تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 airscentdiffuser.com . تمامی حقوق محفوظ است.